شبانه روزی

برای اعلام خرابی تماس و مشکل در پنل کاربری از طریق شماره زیر
0938-021-8182
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 9 صبح تا 18 بعدازظهر
حتی ایام تعطیل
مشکلات را اطلاع دهید

تغذیه سالم


لیست مطالب

آشپزی سالم | نکات مهم استفاده از روغن در پخت و پز

آیا روش پخت در سلامت و ارزش تغذیه ای غذاها تاثیر دارد یا خیر؟ نظر شما درباره سرخ کردن مواد غذایی چیست؟ متخصصین تغذیه معتقدند سرخ کردن مواد غذایی از روشهای نادرست پخت و پز می باشد؛ چرا که اولاً مصرف روغن زیاد موجب چاقی و افزایش چربی های نامطلوب خون شده و...(ادامه دارد)

یبوست | علت و راه های درمان خانگی آن

توصیه های مهم برای رفع و جلوگیری از یبوست: یک) دریافت کافی فیبر: رژیم غذایی روزانه یک خانم بزرگسال بایستی حاوی 25 گرم و یک مرد بزرگسال 38 گرم فیبر باشد. فیبر مورد نیاز را می توان از طریق مصرف میوه ها (به ویژه میوه های خشک، خیساندن آلو برای چند ساعت و مصرف آلو و آب آن که کمی ولرم شده است(ادامه دارد)

کودک بدغذای من | ۱۰ روش ساده برای غذاخوردن کودک بدغذا

امروزه بسیاری از کودکان در پذیرش وعده‌های غذایی دچار مشکل هستند. این عدم پذیرش می‌تواند به دلیل بدغذایی و یا بی‌اشتهایی باشد. والدین عزیز باید بدانند این دو حالت کاملا با یکدیگر متفاوت اند و تشخیص آن باید توسط پزشک و یا کارشناس تغذیه کودک صورت بگیرد.(ادامه دارد)

راهنمای تغذیه صحیح در ماه مبارک رمضان

مطالعات متعددي نقش مؤثر روزه داري را بر سلامت، به‌خصوص بر روي تنظیم فشارخون، کاهش سطوح چربي هاي خون، كنترل وزن و بهبود بيماری‌هاي مختلف نشان داده‌اند.(ادامه دارد)

فواید سماق | برای کاهش چربی خون سماق بخورید.

مطالعات انجام یافته نشان می‌دهد سماق دارای مقدار قابل توجهی تانن محلول، ترکیبات فنلی و آنتوسیانین می‌باشد و به عنوان یک منبع غنی از آنتی اکسیدان در نظر گرفته می‌شود.(ادامه دارد)