// مشاورین همراه زندگی بهتر | مشاوره , زندگی بهتر , مشاوره خانواده
شبانه روزی

برای اعلام خرابی تماس و مشکل در پنل کاربری از طریق شماره زیر
0938-021-8182
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 9 صبح تا 18 بعدازظهر
حتی ایام تعطیل
مشکلات را اطلاع دهید

کنکور

وقتی مشاورین همراه اومده چرا همه نمره‌هام عالی نشه؟چرا تو انتخاب رشته و یا کنکور موفق نشم؟ همین که رسیدم خونه هر جایی از کتابمو نفهمیدم بلند میشم تلفنو برمی‌دارم زنگ میزنم به مشاورین همراه ..الو من تو حل یک مسئله ریاضی مشکل دارم ..‌میشه کمکم کنید؟ وای چه عالی چقدر خوب توضیح داد فردا حتما همه مسئله ها رو جواب می‌دم دمش گرم


لیست مطالب

خصوصیات یک مشاور تحصیلی خوب چیست ؟

اصول مشاوره ی تحصیلی و خصوصیات یک مشاور تحصیلی خوب چیست ؟ پاسخ : هر انسانی ویژگی های شخصیتی و جسمانی خاص خود را دارد و هیچ انسانی صد در صد با انسان دیگر مشابه نمی باشد.(ادامه دارد)

 

 

مطالعه در ایام نوروز | از رقیبان خود سبقت بگیرید!

تعطیلات نوروزی بهترین زمان برای پیشی گرفتن از سایر رقبای کنکوری است. اهمیت آن به قدری بالا است که اگر تا الان خوب درس نخوانده اید در نوروز میتوانید به راحتی جبرانش کنید. چون عموما در نوروز به دلیل تعطیلات فرصت و زمان بیشتری برای کسانی که در روزهای عادی کلاس یا مدرسه می روند برای مطالعه وجود داردادامه دارد)

 

انتخاب رشته تجربی | با انتخاب رشته صحیح، آینده خود را بسازید.

در انتخاب رشته تجربی نکات بسیار مهمی وجود دارد که باید مدنظر قرار گرفته شود سپس انتخاب رشته انجام شود. در ادامه به توضیحاتی در این باره می‌پردازیم.(ادامه دارد)

انتخاب رشته هنر | از صفر تا صد انتخاب رشته

کنکور هنر یکی از آزمون‌هایی است که هر ساله در تیر ماه توسط سازمان سنجش معمولا در نوبت عصر برگذار می‌شود. زمان برگذاری این کنکور به صورت دقیق در دفترچه آزمون سراسری نگاشته شده و..(ادامه دارد)

تکنیک‌های مدیریت استرس در روز کنکور

در این فیلم قصد داریم به شما آموزش  دهیم که در روز کنکور چگونه استرس خود را به صفر برسانید تا بتوانید به‌خوبی اطلاعات خود را بازیابی کنید.(ادامه دارد)

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان

اگر ما شرایط ورود به برخی دانشگاهها ،مزایا و معایبش رو بدونیم خیلی خوب می تونیم در انتخاب رشته کنکور در این مورد تصمیم گیری کنیم ..خانم حسینی یکی از مشاوران برتر مجموعه مشاورین همراه در زمینه مشاوره کنکور از آنجا که خود نیز در این دانشگاه تحصیل می نمایند کاملا با این شرایط آشنا و می توانند در این زمینه راهنمایی های ارزنده ای برای شما داشته باشند ..