برای اعلام خرابی تماس و مشکل در پنل کاربری از طریق شماره زیر
0938-021-8182
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 9 صبح تا 18 بعدازظهر
حتی ایام تعطیل
مشکلات را اطلاع دهید

خانواده

شاید بعضی مواقع این سوال برایتان پیش بیاید که با وجود این که ازدواج و تشکیل زندگی یک امر مقدس است، پس چرا بعضا با بحران و یا طلاق روبرو می شویم؟ آیا می دانید اغلب درگیریهای زناشویی به خاطر عدم شناخت صحیح فرد مقابل است؟روش های بهبود روابط عاطفی با همسرتان را می دانید؟آیا می دانید چگونه می توانید همسرتان را خوشحال کنید؟از ویژگی های زنان و مردان و نیازهای آنان اطلاع دارید؟آیا می دانید چگونه می توانید همسر مناسبی برای خود پیدا کنید؟به دنبال راه هایی برای افزایش اعتماد به نفس در خود هستید؟آیا تعریف یک خانواده خوب برای کودکان را می دانید؟آیا در تربیت فرزند و آموزش مهارت های زندگی به کودک و نوجوان خود با مشکل رو به رو هستید؟

لیست مطالب

صمیمیت در رابطه | چند تکنیک ساده برای رابطه شیرین با همسر

صمیمیت در رابطه زوجین ترکیبی است از موارد زیر: عاطفه : زوجین باید عواطف خود را به صورتی راحت برای یکدیگر بیان کنند. بیانگری : عقاید و نگرش های خود را به یکدیگر ابراز می کنند.(ادامه دارد)

خیانت همسر | پنج مرحله طبیعی که بعد از کشف خیانت به آن دچار می‌شوید.

بهت و انکار: در این مرحله دچار شوک می‌شوید و از خود سوال می‌کنید آیا او واقعا به من خیانت کرده؟(ادامه دارد)

مهم‌ترین دلایل چت کردن همسران در فضای مجازی

خیلی اوقات خانم‌ها برایشان سوال می‌شود که چرا همسرم مدام در فضای مجازی در حال چت کردن می‌باشد این موضوع باعث ناراحتی، نگرانی و اضطراب در خانم‌ها می‌شود.(ادامه دارد)

خشونت خانگی علیه زنان | مصادیق خشونت خانگی و راه حل آن

تا چند دهه قبل جامعه شناسان خشونت در خانواده را امری استثنایی قلمداد نموده و آن را خاص خانواده‌هایی می‌دانستند که دارای مشکلات مادی، سطح پایین فرهنگ و شرایط بحرانی مانند طلاق بودند.(ادامه دارد)

بعد از خیانت همسر چه کنیم؟

من تازه متوجه خیانت همسرم شده‌ام چه کاری باید انجام بدهم؟(ادامه دارد)