// مشاورین همراه زندگی بهتر | مشاوره , زندگی بهتر , مشاوره خانواده
شبانه روزی

برای اعلام خرابی تماس و مشکل در پنل کاربری از طریق شماره زیر
0938-021-8182
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 9 صبح تا 18 بعدازظهر
حتی ایام تعطیل
مشکلات را اطلاع دهید

جوان و ازدواج

راهکارهای صحیح و سنجیده در ارتباطات ما چیست؟ چرا در انتخاب کردن و انتخاب شدن به موفقیت نمی رسم؟ چرا در انتخاب همسر مناسب موفق نمی شوم ؟مراحل خواستگاری چگونه است ؟ روابط گذشته خود را به اطلاع خواستگارم برسانم ؟

                                                                        

 


لیست مطالب

اهمیت مشاوره قبل از ازدواج

چرا اغلب ما قبل از ازدواج تن به مشاوره نمی‌دهیم؟ ما خودمان عاقل و بالغیم.ما که بچه نیستیم.(ادامه دارد)

خواستگاری دختر از پسر

خواستگاری دختر از پسر یکی از تابوهای جامعه ماست که علل روانی و فرهنگی و اجتماعی خود را دارد. در این مقاله سعی شده است که با استفاده از نظرات کارشناسان عالی رتبه مجموعه مشاورین همراه تمام ابعاد این قضیه و به‌صورت کلی موضوع خواستگاری از دید روانی، اجتماعی، حقوقی و شرعی بررسی گردد و راهکارهایی برای تسریع و تسهیل در این امر پیشنهاد گردد که قطعا مورد استفاده دختران و پسران مملکت عزیزم قرار خواهد گرفت.(ادامه دارد)

چرا خواستگاری پسرها از دخترها انقدر کم شده ؟

در مقاله قبلی به این موضوع اشاره کردیم که به علل مختلف که یکی از مهمترین آن‌ها علل روانی است بهتر است که پسرها به خواستگاری دخترها بروند که این علت‌ها را در این مقاله به تفصیل بیشتری برمی شمریم. اما چرا در حال حاضر تعداد ازدواج‌ها(خواستگاری‌ها) انقدر کم شده است و پسرها کمتر به خواستگاری دخترها می‌روند گرچه به جرات می‌توان گفت که دختران ایرانی یکی از پاک‌ترین، نجیب‌ترین مهربان‌ترین دختران در بین کشورهای دنیا هستند.(ادامه دارد)

ازدواج مجدد

شاید بتوان گفت که درایران و بخصوص در برخی مناطق آن ازدواج مجدد بکی از بدترین و زشت ترین امور برشمرده میشود و بخصوص اگر از طرف مرد و با داشتن همسر اول اقدام کند حتی خیانت کار اطلاق می گردد .واقعیت اینست که ازدواج مجدد را نه از نگاه عوام جامعه بلکه باید بر تکیه بر مسائل اجتماعی ،اخلاقی ،بین الملل و حقوقی نگریست تا بتوان مشخص کرد که ازدواج مجدد رذیلت اخلاقی است یا فضیلت ،هوس بازی و خیانت است یا احساس مسئولیت و انصاف

مسائل زندگی

مشاوره مسائل زندگی ، جوانان ، روابط فردی و ...؛

کد داخلی مشاور 2211؛
خانم سمیه سعیدی