// مشاورین همراه زندگی بهتر | مشاوره , زندگی بهتر , مشاوره خانواده
شبانه روزی

برای اعلام خرابی تماس و مشکل در پنل کاربری از طریق شماره زیر
0938-021-8182
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 9 صبح تا 18 بعدازظهر
حتی ایام تعطیل
مشکلات را اطلاع دهید

زناشویی

این قسمت مقالات مربوط به  زناشویی  قرار داده شده برای ورود به بخش مقالات  مادر و نوزاد روی این  این لینک یعنی کارشناسان زنان کلیک کنید 

شاید به دلیل ماهیت عمل زناشویی که اغلب در خفا صورت می‌پذیرد، نکات علمی مربوط به این بخش مهم از زندگی انسان نیز کمتر بیان شده و مخفی مانده باشد. متاسفانه علی رغم شفافیت کامل شرع مقدس اسلامی در امر زناشویی، دولتمردان به اندازه کافی و با شفافیت نسبت به توضیح و آموزش این امر اقدام نمی‌کنند و تابوهای فراوان بی موردی در روابط دختر و پسر و زن و شوهر در کشور ما وجود دارد که نه خواستگاه شرعی داشته و نه خواستگاه حقوقی و علمی. آنجا که شرع مقدس ارتباط شفاف بین جنس زن و مرد را دارای ثواب بسیار می‌داند حتی برخی این احکام را متهجرانه می‌نامند. متاسفانه سطحی‌زدگی در کشور تا آنجاست که برخی ارتباط جنسی را حیوانی و غیراخلاقی و دور از شان انسان می‌پندارند. درصورتیکه دنیا و هرچه مربوط به آن‌ها است آفریده خدا هستند و پسندیده می‌باشند. مگر اینکه در این اعمال حقی از کسی تضییع گردد. بنابراین در مجموع لذت بردن، عمل جنسی و ارتباط دو جنس مخالف گناه نیست همچنین پیگیری اعمالی برای لذت جویی بیشتر در ارتباط جنسی نیز مذموم نبوده بلکه در ازدواج دائم برای حفظ ارکان و نشاط خانواده واجب است. در مجموعه مشاورین همراه زندگی بهتر شما با ارتباط با مشاورین تحصیل کرده اینعلم (بخش (روانشناسی -زناشویی و مامایی ) هر موردی را که به هر دلیل نمی توانید در مورد مسائل جنسی خود در میان بگذارید مطرح کنید همچنین اگر از نظر روانشناسی ، حقوقی ،تغذیه ،زنان و مامایی ،مذهبی ، طب سنتی ،دامپزشکی ، تحصیلی , کشاورزی هر نوع مشکلی دارید حدود ۳۰۰ مشاور از بهترین مشاوران کشور در سطح دکترا ۲۴ ساعته در کنار شما هستند تلفن های هوشمند مجموعه از طریق خط ثابت (بدون نیاز به گرفتن پیش شماره (۹۰۹۹۰۷۱۵۱۵)) و از طریق اپراتور همراه اول ( بدون نیازبه پیش شماره و یا صفر (۹۹۲۲۵۰۵۲) )و اپلیکیشن مشاورین همراه در کافه بازار طریقه ارتباط با آنهاست .برای ارتباط با کارشناسان زناشویی مجموعه بعد از گرفتن تلفن های هوشمند مجموعه (می توانید بعد از اعلام منشی تلفنی وارد قسمت روانشناسی مجموعه شوید  همچنین برای ارتباط با کارشناسان ارتباط جنسی و کارشناسان زنان ومامایی مجموعه بعد از گرفتن تلفن های هوشمند عدد 4 را فشار دهید و از منوی مربوطه کارشناسان زنان  و مامائی را انتخاب نمائید .عدد بخش مربوط را شماره گیری کنید .بررسی و پیگیری مسئله شما تا رفع کامل آن تعهد مجموعه ماست.اگر به هر علتی راهنمایی جامع را دریافت نکردید هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را با مدیر عامل مجموعه مطرح نمایید (۰۹۳۵۲۲۰۷۷۹۹)

                                                                        :

 


لیست مطالب

رابطه آنال | نه گفتن به رابطه جنسی مقعدی!

سکس مقعدی یا آنال سکس که متاسفانه شیوع بسیار زیادی دارد و اکثر مراجعین در این خصوص سوالات بی شماری دارند، یکی از خطرناکترین شیوه های ارتباطی می باشد که عوارضش بیشتر از آن است که زوجین تصور می کنند.(ادامه دارد)

همجنس گرایی | گرایش جنسی یا بیماری و انحراف؟

ما اسمش را می گذاریم هم جنس خواهی چرا که در ایران همجنس گرایی را با هم جنس بازی یکی در نظر می گیرند واین امری اشتباه است.(ادامه دارد)

تغییر جنسیت

گاهی فرد معتقد است که به جنسیت مخالف تعلق دارد مثلا مردی که با اندام و ساختاری کاملا مردانه به دنیا می‌آید اما از ابتدا رفتارهایی زنانه از خود نشان می‌دهد(ادامه دارد)