برای اعلام خرابی تماس و مشکل در پنل کاربری از طریق شماره زیر
0938-021-8182
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 9 صبح تا 18 بعدازظهر
حتی ایام تعطیل
مشکلات را اطلاع دهید

زناشویی

شاید به دلیل ماهیت عمل زناشویی که اغلب در خفا صورت می‌پذیرد، نکات علمی مربوط به این بخش مهم از زندگی انسان نیز کمتر بیان شده و مخفی مانده باشد. متاسفانه علی رغم شفافیت کامل شرع مقدس اسلامی در امر زناشویی، دولتمردان به اندازه کافی و با شفافیت نسبت به توضیح و آموزش این امر اقدام نمی‌کنند و تابوهای فراوان بی موردی در روابط دختر و پسر و زن و شوهر در کشور ما وجود دارد که نه خواستگاه شرعی داشته و نه خواستگاه حقوقی و علمی. آنجا که شرع مقدس ارتباط شفاف بین جنس زن و مرد را دارای صواب بسیار می‌داند حتی برخی این احکام را متهجرانه می‌نامند. متاسفانه سطحی‌زدگی در کشور تا آنجاست که برخی ارتباط جنسی را حیوانی و غیراخلاقی و دور از شان انسان می‌پندارند. درصورتیکه دنیا و هرچه مربوط به آن‌ها است آفریده خدا هستند و پسندیده می‌باشند. مگر اینکه در این اعمال حقی از کسی تضییع گردد. بنابراین در مجموع لذت بردن، عمل جنسی و ارتباط دو جنس مخالف گناه نیست همچنین پیگیری اعمالی برای لذت جویی بیشتر در ارتباط جنسی نیز مذموم نبوده بلکه در ازدواج دائم برای حفظ ارکان و نشاط خانواده واجب است.


لیست مطالب

رابطه آنال | نه گفتن به رابطه جنسی مقعدی!

سکس مقعدی یا آنال سکس که متاسفانه شیوع بسیار زیادی دارد و اکثر مراجعین در این خصوص سوالات بی شماری دارند، یکی از خطرناکترین شیوه های ارتباطی می باشد که عوارضش بیشتر از آن است که زوجین تصور می کنند.(ادامه دارد)

همجنس گرایی | گرایش جنسی یا بیماری و انحراف؟

ما اسمش را می گذاریم هم جنس خواهی چرا که در ایران همجنس گرایی را با هم جنس بازی یکی در نظر می گیرند واین امری اشتباه است.(ادامه دارد)

تغییر جنسیت

گاهی فرد معتقد است که به جنسیت مخالف تعلق دارد مثلا مردی که با اندام و ساختاری کاملا مردانه به دنیا می‌آید اما از ابتدا رفتارهایی زنانه از خود نشان می‌دهد(ادامه دارد)