// مشاورین همراه زندگی بهتر | مشاوره , زندگی بهتر , مشاوره خانواده
شبانه روزی

برای اعلام خرابی تماس و مشکل در پنل کاربری از طریق شماره زیر
0938-021-8182
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 9 صبح تا 18 بعدازظهر
حتی ایام تعطیل
مشکلات را اطلاع دهید

ترک دخانیات

ما اکثرا در مورد مقوله  دخانیات و مواد افیونی دارای آگاهی‌هایی هستیم که از رسانه‌های صمعی و بصری مثل تلویزیون و رادیو و ... کسب کرده‌ایم اما واقعیت این است که دخانیات و برخورد با آن یک مقوله تخصصی است. چه بسا رفتارهای غیرآگاهانه ما در تخریب شخصیت و توانمندی‌های فرزندمان مسبب اصلی وابستگی به مواد افیونی در وی گردد. چه بسا عدم شناخت دقیق راه کار مبارزه با وابستگی به دخانیات و برخوردهای شتاب زده با فرد مشکوک به وابستگی به مواد افیونی منجر به سوق وی به این مقوله خانمان سوز شود. چه عوامل و چگونه رفتاری می‌تواند زمینه ساز وابستگی به دخانیات  در خانواده و فرزندان ما گردد‌؟ چه عواملی مانع این وابستگی  است؟ برخورد با یک فرد وابسته و دارای عادات استفاده ، دارای چه اصول و ظرایفی است؟ راهکارهای ترک  این عادات  چیست؟

جهت پاسخ به این سوالات و رفع دغدغه های شما میتوانید با گرفتن شماره  تلفن های 99225052 (از طریق همراه اول و بدون پیش شماره و صفر) و 9099071515(از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره و صفر) با متخصصان ترک وابستگی به مواد  مجموعه از طریق منوی روانشناسان _قسمت ترک وابستگی  24 ساعته ارتباط مستقیم گرفته و یا در مورد مسائل مترتب با آن مثل مسائل حقوقی و کیفری و یا خانواده و.... با همین شماره ها و مراجعه به قسمت حقوق دانان و یا روانشناسان مشکل را حل کنید .. 

بهتر است بدانید مجموعه  مشاورین همراه زندگی بهتر  برای اولین بار در ایران براساس لایف کوچینگ یا پشتیبانی زندگی شکل گرفته و تا لحظه آخر و رسیدن به موفقیت اگر پیگیر باشید مسئله شما را پیگیری  و از شما پشتیبانی می نماید . 

تلفن راهنماییهای بیشتر در مورد نحوه ارتباط با متخصصان  09352207799 می باشد . 

                                                                        

 


لیست مطالب

ترک اعتیاد | ویژگی های یک ترک اعتیاد موفق

((فردا دیر است)) هر فرد معتاد قبل از وابسته بودن به مواد، یک فرد ناکام و آسیب دیده به لحاظ روانی است. اعتیاد یک راهکار غیر حرفه ای و تخریب کننده در راستای سرپوش گذاشتن بر ناکامی های روانی است(ادامه دارد)