برای اعلام خرابی تماس و مشکل در پنل کاربری از طریق شماره زیر
0938-021-8182
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 9 صبح تا 18 بعدازظهر
حتی ایام تعطیل
مشکلات را اطلاع دهید

مهارتهای فردی روانشناختی


لیست مطالب

مهارت های ده گانه زندگی

مهارت های ده گانه زندگی که تمرین و یادگیری آن برای هر فردی ضرورت دارد. مهارت تصمیم گیری: در این مهارت افراد می آموزند که  اهمیت تصمیم گیری چیست و  یک تصمیم درست و عاقلانه شامل چه مراحلی است و متوجه می شوند تصمیم گیری صحیح و به موقع تضمین کننده موفقیت در زندگی ست...

آیا من افسرده­ ام؟ چگونه با افسردگی مبارزه کنم؟

آیا من افسرده ­ام؟ چگونه با افسردگی مبارزه کنم؟
افسردگی را می­توان به جرات بیماری قرن قلمداد کرد. طی سال­های اخیر دولت­ها و نهادهای جهانی هزینه­های هنگفتی بابت مبارزه با این بیماری کردند تاجاییکه سازمان بهداشت جهانی در سال 2017 توان خود را با شعار "بیا حرف بزنیم" برای اولین بار به منظور مبارزه با یک بیماری روانی بر مبارزه با این بیماری متمرکز ساخت و این درحالیست که این بیماری رشد روزافزون داشته.

درمان استرس | خودتان درمانگر خودتان باشید.

هر فردی یک سیستم درمانگر شگفت انگیز در بدن خود دارد که می تواند هر مشکل فیزیکی و یا غیر فیزیکی را درمان کند. ما همراه با این برنامه "خود درمانگر" متولد شده ایم که قادر است هر مشکلی را قبل از به وجود آمدن برطرف کند.

چگونه با مدیریت ذهن به آرامش درونی دست یابیم؟

همه ما انسان‌ها در زندگی به دنبال آرامش هستیم و هر آنچه که درطلب کسب آن هستیم،  مانند: ثروت، سلامتی، شادی و... همه در راستای رسیدن به این نیاز مهم است. اما گاهی انسان با داشتن تمام این موارد نیز به آرامش مطلوب  دست نمی‌یابد.