// مشاورین همراه زندگی بهتر | مشاوره , زندگی بهتر , مشاوره خانواده
شبانه روزی

برای اعلام خرابی تماس و مشکل در پنل کاربری از طریق شماره زیر
0938-021-8182
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 9 صبح تا 18 بعدازظهر
حتی ایام تعطیل
مشکلات را اطلاع دهید

مهارتهای فردی روانشناختی

تا به حال برای همه ما بسیار اتفاق افتاده است که در زندگی دچار مشکلات گوناگونی شویم به‌طور مثال در انتخاب دوست، در انتخاب همسر مناسب، در تربیت فرزند، پیدا کردن شغل و یا کسب درآمد بالا که باعث می‌شود از زندگی به خوبی لذت نبریم و نتوانیم زندگی شادی را تجربه کنیم. واقعا علت چیست؟ و چطور می‌توانیم به بهترین نسخه از خودمان تبدیل شویم؟ علت علاوه بر نداشتن آگاهی‌های لازم و به روز که اکثرا نیز تخصصی می‌باشند، عدم داشتن مهارت‌های لازم در زندگی است. مهارت‌هایی مثل مهارت کنترل استرس، کنترل خشم، اعتماد بنفس و ....که متخصصان مجموعه بزرگ مشاورین همراه در این خصوص به ارائه مقالات کاربردی اقدام ورزیده‌اند.

                                                                        

 


لیست مطالب

مهارت های ده گانه زندگی

مهارت های ده گانه زندگی که تمرین و یادگیری آن برای هر فردی ضرورت دارد. مهارت تصمیم گیری: در این مهارت افراد می آموزند که  اهمیت تصمیم گیری چیست و  یک تصمیم درست و عاقلانه شامل چه مراحلی است(ادامه دارد)

عادتهایی که باعث برهم خوردن یک رابطه می شود .

برخی عادات متاسفانه امکان دارد که در هریک از ما وجود داشته باشد که باعث به هم خوردن رابطه ای شود  .که گاهی بسیار مشتاق به حفظ آن رابطه هستیم .

رابطه سالم با چاشنی امنیت

افراد شکاک با وسواس فکری بدبین با افکار منفی در رابطه همیشه فکر میکنند که طرف مقابل بخاطر پول یا موقعیت شغلی اجتماعی با او هستند

درمان استرس | خودتان درمانگر خودتان باشید.

هر فردی یک سیستم درمانگر شگفت انگیز در بدن خود دارد که می تواند هر مشکل فیزیکی و یا غیر فیزیکی را درمان کند. ما همراه با این برنامه "خود درمانگر" متولد شده ایم که قادر است هر مشکلی را قبل از به وجود آمدن برطرف کند.(ادامه دارد)

چگونه با مدیریت ذهن به آرامش درونی دست یابیم؟

همه ما انسان‌ها در زندگی به دنبال آرامش هستیم و هر آنچه که درطلب کسب آن هستیم،  مانند: ثروت، سلامتی، شادی و... همه در راستای رسیدن به این نیاز مهم است. اما گاهی انسان با داشتن تمام این موارد نیز به آرامش مطلوب  دست نمی‌یابد.(ادامه دارد)

رقابت کردن با دیگران خوب است یا بد؟

طبق نظریه آدلر انسان موجودیست اجتماعی و نگاهش به انسان نگاه پدیدار شناسانه بوده است. آدلر عقیده داشت که آینده انسان را به سمت جلو حرکت می‌دهد. یعنی انسان یکسری غایت‌ها‌ی ذهنی دارد که او را به سمت جلو هل می‌دهد.(ادامه دارد)

راه افزایش اعتماد به نفس در کودکان بدسرپرست | قسمت اول

ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﻪ ﺑﺮرﺳﯽ ﺗﺎﺛﯿﺮ واﻗﻌﯿﺖ درﻣﺎﻧﯽ ﮔﺮوﻫﯽ ﺑﺮ اﻓﺰاﯾﺶ خود کارآمدی، عزت نفس، ﺷﺎدﮐﺎﻣﯽ واحساس خشنودی خانوادگی و ﺑﻬﺒﻮد ﮐﯿﻔﯿﺖ زﻧﺪﮔﯽ ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن ﺑـﺪ ﺳﺮﭘﺮﺳﺖ ﭘﺮداﺧﺘﻪ اﺳﺖ.(ادامه دارد) 

طرح‌واره درمانی | نقش خانواده در شکل‌گیری شخصیت

بر اساس رویکرد طرحواره درمانی خانواده جایی است که کودک احساس آرامش، تعلق و امنیت دارد و انواع هیجانات را در آن تجربه می‌کند.(ادامه دارد)

آیا من افسرده‌ام؟ | چگونه با افسردگی مبارزه کنم؟

افسردگی را می‌توان به جرات بیماری قرن قلمداد کرد. طی سال‌های اخیر دولت‌ها و نهادهای جهانی هزینه‌های هنگفتی بابت مبارزه با این بیماری کرده‌اند.(ادامه دارد)

هیچ عشقی ارزش خودکشی ندارد.

به‌طور کلی " عشق" موضوعی بسیار پیچیده‌ است که تا کنون نظرهای بسیار گوناگونی درباره آن مطرح شده‌ است، اما در کل عشق باور و احساسی عمیق، شدید و لطیف است