به نام خدا
اطلاعات لازم و قوانین مشاوره در این مجموعه:
۱.شرکت پیشگامان عصرداده پردازی با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجموعه مشاورین همراه زندگی بهتر را راه اندازی و زیر نظر آن سازمان فعالیت نموده و تراکنش‌های مالی شرکت توسط بانک ملت انجام می گیرد.
۲.در جریان باشید که مشاوره تلفنی خصوصی و محرمانه است.و حفظ و نگهداری مشاوره های انجام شده بصورت کاملا محرمانه و ناشناس در سامانه از وظایف مجموعه است که به خوبی انجام می گیرد چرا که قانون بازنشر هرگونه اطلاعات به نفرات غیر مرتبط از سوی هرکدام از طرفین مشاوره را جرمی بزرگ ودارای مجازات سنگین قلمداد نموده است لذا شما می توانید با آسودگی خاطر هرگونه سوال یا ابهام خود را از هر جهتی مطرح و مطمئن باشید که این اطلاعات بصورت کاملا محرمانه در سامانه حفظ و نگهداری می گردد ولی قانونا جهت رعایت هرچه بیشتر محرمانگی در هر نوع مشاور تلفنی بایستی از ذکر نام خانوادگی ، کد ملی ،شماره شناسنامه و تلفن شخصی خود اجتناب اما اعلام اطلاعات دیگر مثل نام کوچک ،نام مستعار، سن ، تحصیلات ،شهر محل سکونت و وضعیت خانوادگی بلامانع و گاها ضروری است .همچنین دریافت شماره تلفن یا آی دی و ایمیل شخصی از مشاور ممنوع و دارای عواقب حقوقی است .
۳.درنظر داشته باشید  به محض تماس با اولین مشاور یک پنل اختصاصی وخصوصی برای شما ایجاد  که امکان ارتباط با مشاور بصورت پیام، رصد تمام تراکنش‌های مالی ،دریافت دهها میلیون تومان اعتبار رایگان مشاوره و سیستم پشتیبانی همه جانبه از زندگی در آن قرارگرفته است . آدرس ، نام کاربری و رمز ورود این پنل بعد از اتمام تماس برای شما پیامک می گردد.
۴.سوال خود را از مشاور با آرامش و بصورت کامل و از همه ابعاد مطرح نمایید و از ذکر سوالات کلی و مقطعی  بدون تشریح کامل مسئله  خود داری کنید
۵.درصورت درخواست مشاور  اجازه بدهید که مشاور نسبت به بررسی  ابعاد سوال شما در تایم مناسب اقدام  و سپس  با تماس مجدد درتایم هماهنگ شده راهنمایی کاملی را دریافت دارید .
۶.سعی کنید سوال خود را حداقل با ۲ یا ۳ مشاور طرح و یا در پنل خود از نظرات دیگر مشاوران مرتبط بهره مند و سپس با جمع بندی مطالب و اتخاذ  تصمیم نهایی متناسب با شرایط زمانی و مکانی اقدام ورزید.
۷.جواب سوالات را بصورت کامل از مشاور بخواهید مثلا اگر در مشاوره حقوقی .مشاور می گوید به دادگاه مراجعه کنید.‌مشاور باید دقیقا نوع دادگاه .محل دادگاه . سیر مراحل دادرسی را برای شما توضیح و در غیر اینصورت در این مورد تحقیق ودر تماس بعدی برای شما تشریح نماید.
۸. بدانید که انجام مشاوره گرفته شده برای شما الزام آور نبوده و فاقدبار حقوقی برای مشاور است چرا که وظیفه شما در هر امری تحقیق و سپس انتخاب مسیر است ودر نهایت  فقط شما مُسئول اقدام خود هستید .چرا که می توانستید سوال خود را با چند مشاور دیگر نیزمطرح و انتخاب راه نمایید.
۹.از هرگونه شرطی شدن یا برچسب زدن به خود مبنی بر نوعی اختلال ‌مثل وسواس .اضطراب ....و... خود داری نمایید چرا که از نظر علمی این امر کاملا رد شده است و ای ن گونه برچسب ها فقط باعث ایجاد وسواس فکری برای شما می گردد‌ .تماس شما با مشاور برای انتخاب بهترین راه نشانه توانمندی و اختیار ودرنتیجه سلامت عقلی ،روحی و قدرت تشخیص و انتخاب شماست لذا فکر خود را فقط به پیدا کردن راه حل برای مشکل خود معطوف نمایید و از رعایت نکات اخلاقی و رعایت حقوق دیگران در عین حفظ حقوق خود در کارها غافل نشوید . ‌و بدانید که سیستم مشاوره تلفنی سیستم حل مشکلات زندگی شماست و بررسی مسائل احتمالی بالینی و اختلالات ، فقط درصورت عدم حل مشکلات زندگی شما پس از اجرای صحیح پیشنهادات متعدد تلفنی از مشاور در یک بازه زمانی تقریبا بلند مدت و در جلسه حضوری میسر خواهد بود.
۱۰.در واقع باید بدانید مشاوره ای درست و  مناسب است که اولا حتما نکات شرعی و حقوقی شامل  حقوق شما و اطرافیان شما کاملا  رعایت شده و حتی المقدور  هنجارهای اجتماعی نیز لحاظ گردد.
۱۱.دقت داشته باشید که اخلاق عبارتست از رعایت شرع ،حقوق خود و دیگران .. و آنچیزی که در جامع به اسم اخلاق مصطلح است هنجارهای اجتماعی است که گاها و در برهه های  زمانی  متفاوت بنا به مصالح فردی و اجتماعی ممکن است به ضد اخلاق نیز تبدیل شده باشد و ذهنیت های عوام در مورد اخلاق مطابق تعریف فوق  اکثرا صحیح نیست بنابراین انگارهای ذهنی ما درصورتی صحیح و اخلاقی است که مطابق شرع و قانون و حقوق خود دیگران باشد ودرغیر اینصورت علی رغم ظاهر اخلاقی و  تفکر عمومی امری غیر اخلاقی است ‌ .
۱۲.جهت مرور، مشاوره صورت گرفته در پنل  شما و مشاور  بصورت ناشناس وبا حفظ محرمانگی  ثبت و ضبط  ‌تا اولا اگر شما با استماع مجدد صحبتهای خود متوجه عدم ذکر مطلب یا اشتباهی شدید مجددا با مشاور خود تماس و مشاوره خود را تکمیل نمایید ..ثانیا اگر مشاور با استماع مجدد مشاوره خود متوجه نکته ای حائز اهمیت و مغفول مانده شد به شما اطلاع و خواستار تماس مجدد شما جهت تکمیل مشاوره گردد و ثالثا  از آنجا که یک مشکل ممکن است دارای جنبه ها و دلایل گوناگون ، مختلف حقوقی ،مالی ، مذهبی ، تغذیه و... باشد این امکان  فراهم تا در صورت تمایل مشکل ومشاوره صورت گرفته  شما توسط مشاوران با تخصص های گوناگون مرتبط دیگر نیز بررسی و یک راهنمایی همه جانبه و کامل از همه ابعاد به شما ارائه گردد .
۱۳.در نظر داشته باشید در هر مشاوره ای، عمل به توصیه هایی مثل تهمت وبرچسب زدن به طرف مقابل، گذشت همیشگی از حق وحقوقتان موارد محتمل منجر به خشونت ،همچنین عمل به توصیه جدایی مگر در شرایط وجود جایگزین کاملا روشن و با در نظر گرفتن همه جوانب اقتصادی ،اجتماعی و عاطفی مجاز نیست، مگر آنکه در پنل اختصاصی خود مورد را ذکر و بخش نظارت مجموعه  بعد از بررسی های لازم در این مورد راهکار حقوقی وقانونی به شما ارائه دهد .
۱۴.توصیه به رابطه آسان و سهل با جنس مخالف در چارچوب شرع و بارعایت مصالح  اجتماعی و خانوادگی شخص مجاز است و در مورد چگونگی ارتباط شرعی باید به مشاوران مذهبی ارجاع داده شود .
۱۵.هرچند مشاوران مجموعه از بین مشاوران خوب کشور برگزیده شدو رعایت نکات فوق باعث افزایش تمرکز این مشاوران مجرب و ارائه  راهنمایی های جامع و کاملا حرفه ای می گردد ولی این سیستم در راستای مشتری مداری و رعایت حقوق مراجع، هر مشاوره انجام شده را توسط یک مشاور دیگر دریک فرآیند خودکار و بدون دخالت انسانی ، بصورت ناشناس بررسی و درصورت لزوم  راهنمایی های تکمیلی به شما ارائه می گردد  ،همچنین درصورت عدم تطبیق مشاوره داده شده با قوانین فوق ورعایت موارد ابن بخش توسط شما امکان بازگشت وجه را در پنل اختصاصی قرارداده است .
۱۶ .نتایج مثبت یا منفی دریافت مشاوره های شما در یک بازه زمانی توسط پیامک یا پیام از شما پیگیری ودرصورت عدم موفقیت، مشاوره های انجام شده بررسی و راهنمایی های لازم صورت می پذیرد .