مزایای مشاورین همراه

مزایایی که سامانه مشاورین همراه برای شما دارد چیست؟

1. ارزانی: در حال حاضر هزینه مشاوره در کشور دقیقه ای 2500 تومان است که این مبلغ در مجموعه مشاورین همراه 1000 تومان می باشد.
2. دسترسی سریع: با یک تلفن هر شخص می تواند سریعا به مشاور دلخواه دسترسی پیدا کند
3. شبانه‌روزی بودن: اکثر سیستمهای مشاوره صبح تا بعد از ظهر فعال هستند اما این مجموعه 24 ساعته فعال می باشد و هر لحظه مردم احساس نیاز کردند در مسایل مختلف زندگی می توانند تماس بگیرند.
4. مقرون به صرفه بودن: مراجع نیاز به دریافت وقت قبلی، صرف وقت برای رفت و آمد و پرداخت هزینه کرایه ماشین نداشته و لازم نیست در هر جلسه مشاوره هزینه کامل یک جلسه را پرداخت نماید. بلکه می تواند به اندازه ای که نیاز دارد هزینه کند.
5. فراگیر بودن: اکثر اوقات یک مسئله به جهات مختلف مشاوره ای نیاز دارد.. مثل اختلالات جنسی که هم می تواند ریشه در مسائل روانی شخص داشته باشد و هم ریشه در عدم تغذیه صحیح و حتی ریشه در ناآگاهی حقوقی و ترس ناشی از آن. یا مثلا اختلاف خانوادگی که هم متاثر از رفتار ناصحیح و هم می تواند نیاز به بررسی حقوقی داشته باشد. بنابراین مراجع هم زمان می تواند از جندین جهت ( روانشناسی، حقوقی، تغذیه و...) مسئله خود را بررسی نماید. و جالب تر آنکه بعضا کل این بررسیها فقط با پرداخت یک هزینه مشاوره یا کمتر امکان پذیر است. (مثلا در مورد مسئله خانوادگی، مراجع اکثرا با ده تا بیست دقیقه مشاوره با روانشناس علت رفتاری مشکل را میابد و مابقی تایم تا یک ساعت را می تواند مشاوره حقوقی و.. یا مذهبی دریافت کند یعنی در طول یک ساعت.. سه مشاوره کامل دریافت کرده و فقط هزینه یک مشاوره را پرداخت نموده است)
6. عدم نیاز به پول در هنگام مشکل: مراجع می تواند مشکل خود را در هنگام نیاز با مشاور مطرح و پول آنرا در قبض تلفن عموما ماه بعد یا ماه های بعدی پرداخت کند.
7 دسترسی آسان به چند مشاور هم رشته در یک زمان: که باعث می گردد اگر مراجع از پاسخ یک مشاور قانع نشد با مشاور دیگری تما

تلفن های دریافت مشاوره تلفن همراه اول۹۹۲۲۵۰۵۲
تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۵۱۵

اپلیکیشن مشاورین همراه